Used GMC for Sale in Hope
2022 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
| Price: | $59,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:69,929 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6U001 |
| City: | Hope |
2022 GMC Sierra 3500HD SLE 4x4 Crew Cab 8 ft. box SRW
| Price: | $43,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:240,450 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T318A |
| City: | Hope |
2022 GMC Sierra 3500HD Denali 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box SRW
| Price: | $76,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:119,099 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T059A |
| City: | Hope |
2022 GMC Sierra 3500HD AT4 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box SRW
| Price: | $63,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:152,328 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T070A |
| City: | Hope |
| Price: | $86,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,242 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T223A |
| City: | Hope |
Loading More Vehicles ...




