Used GMC for Sale in Hope
2025 GMC Acadia Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $70,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10,994 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6T230A |
| City: | Hope |
| Price: | $89,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:64,458 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T369A |
| City: | Hope |
| Price: | $89,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,504 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Beige |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T095A |
| City: | Hope |
| Price: | $86,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,242 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T223A |
| City: | Hope |
| Price: | $74,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:91,752 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T039A |
| City: | Hope |
| Price: | $75,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:97,685 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T089A |
| City: | Hope |
2019 GMC Terrain SLE All-Wheel Drive
| Price: | $26,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:79,837 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5T106A |
| City: | Hope |
| Price: | $43,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:161,060 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T032A |
| City: | Hope |
2017 GMC Acadia SLE-1 All-Wheel Drive
| Price: | $15,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:203,495 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Maroon |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6T086A |
| City: | Hope |
Loading More Vehicles ...






