Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Hope
2023 Chevrolet Malibu 1LT 4dr Sedan
| Price: | $23,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,490 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5U028 |
| City: | Hope |
2020 Chevrolet Malibu 1LS LS w/ 4dr Sedan
| Price: | $24,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:79,951 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2U031 |
| City: | Hope |
| Price: | $20,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:142,276 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6T287A |
| City: | Hope |
2018 Chevrolet Malibu LT 4dr Sedan
| Price: | $24,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,927 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 3T001B |
| City: | Hope |
2017 Chevrolet Impala 1LT LT 4dr Sedan
| Price: | $16,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:177,508 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 3U010 |
| City: | Hope |
2014 Chevrolet Cruze 1LT 4dr Sedan
| Price: | $12,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:112,995 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sport Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6T068A |
| City: | Hope |
2008 Cadillac CTS 3.6L w/1SB 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $11,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:194,580 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5T073C |
| City: | Hope |
2007 Chevrolet Impala SS 4dr Sedan
| Price: | $7,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:168,292 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6T292A |
| City: | Hope |
| Price: | $5,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:244,594 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26T011A |
| City: | Hope |
Loading More Vehicles ...




