Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Hope
2015 Buick Encore Convenience All-Wheel Drive
| Price: | $16,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:103,436 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5T248A |
| City: | Hope |
2015 Cadillac Escalade Premium 4x4
| Price: | $55,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:147,947 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 1T393A |
| City: | Hope |
2015 Chevrolet Silverado 1500 1LT LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $14,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:235,750 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T147A |
| City: | Hope |
2015 Chevrolet Silverado 1500 1LT LT 4x4 Crew Cab 6.5 ft. box
| Price: | $14,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:245,795 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T238C |
| City: | Hope |
| Price: | $25,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:205,345 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T040A |
| City: | Hope |
2015 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
| Price: | $25,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:264,606 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5T296A |
| City: | Hope |
2015 Nissan Pathfinder S 4dr 4x4
| Price: | $9,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:297,902 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 3T288A |
| City: | Hope |
2015 RAM 1500 Longhorn 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
| Price: | $34,240 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:67,416 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 4T046A |
| City: | Hope |
Loading More Vehicles ...




